KONST / Litografier / Färglitografi 14342129
nr 1434 2129
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, PT, stilleben. Färglitografi, bildmått: 26x35cm, yttermått inklusive ram: 41x48cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:57:23
300 kr
1.100 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz